Bolefloor

Bolefloor
В природі нема прямих ліній!
Усі виробники паркету роблять прямокутні дошки, тому що так дешевше, легше та простіше укладати в прямокутних приміщеннях. Виробник Bole вирішив зламати це коло, тому виробляє криволінійну паркетну дошку та терасну дошку. Тим самим зберігає природний вид деревини, зменшує відходи при виробництві та робіть ваш інтер'єр унікальним.

Компанія "Bole" (Естонія) почала свій шлях у 2010 року, поєднавши провідні комп'ютерні технології та красоту деревини.

 bolefloor

Компанія пропонує три колекції:

Bolefloor Custom - повністю унікальна паркетна дошка, зроблена винятково виходячи з кресень об'екту замовника. Жодна паркетна не повторюється не за текстурою, не за формою. При виготовлені використовуються такі породи деревини: дуб, ясень, термо ясень, американський горіх. Дошка може бути виготовлена у форматі масиву 20 мм товщиною, або інженерної дошки товщиною 17 мм, з верхнім шаром 5 мм.

Bolefloor Modular Curv8 - колекція що складається з восьми криволінійних дошок, що збирається у патерн за схемою. Таким чином ви зможете укладати дану колекцію у будь-якому приміщенні незалежно від форми та розмірів. Дана колекція виробляється у форматі інженерної дошки товщиною 12 мм, з верхнім шаром 3 мм. Верхній шар виготовляється з породи дуба з різноманітними тонуваннями.

Boledeck - криволінійна терасна дошка, що виготовляється індивідуально під кресленя клієнта. Терасна дошка виготовлена з робінії та має товщину 25 мм. 

bolefloor
Список просмотренных товаров пуст
Список сравниваемых товаров пуст
Список избранного пуст
AlfaSystems GoPro GP261D21