Блог

-15% на "бавовну" до кінця осені !!!
       Термін "бавовна" став настільки популярний, що перетворився на мем в українському середовищі. Та хоч які його значення викликають сьогодні в українців усмішку, висновок один — "Бавовна у тренді".
Відкриття нового салону підлогових покриттів "Паркетні Ідеї" у Львові!
Чекаємо Вас у нашому новому салоні покриттів для підлог "Паркетні Ідеї" у Львові!
Фанера - як рішення проблеми нерівної підлоги.
У багатьох сучасних будинках зустрічається проблема нерівної підлоги, яка значно ускладнює монтаж підлогового покриття. Вирівняти нерівну підлогу можна легко за допомогою фанери.
Килимове покриття в інтер'єрі
Експлуатаційні характеристики килимового покриття та правильне його використання в інтерʼєрі, допоможуть створити одночасно тепле та сучасне підлогове покриття.
Брудозахисні системи. Для чого потрібні?
Модульне брудозахисне покриття — здавалося б, звичайнісінький товар. Але це зовсім нетак. По достоїнствам таке покриття, безумовно, оминає простий килимок. Що ж у ньому особливого?
Вінілове покриття як кращий варіант для оздоблення стін.

Кварц-вініл універсальний матеріал. Він відмінно підходить не тільки як підлогове покриття, але і як альтернатива шпалерам.


Про паркетну дошку Barlinek.
Замість традиційного паркету покупці дедалі частіше зупиняють свій вибір на паркетній дошці Barlinek. Це підлогове покриття, яке має багато цікавих особливостей та переваг і здатне зробити будь-яке житло справжнім витвором мистецтва.
Як підібрати плінтус?
Власники житла зазвичай не приділяють достатньо уваги плінтусам для підлоги. На перший погляд, обрати плінтус, що може бути простіше. Але насправді, існує багато моментів та нюансів, які необхідно врахувати.
Подряпини на ламінаті. Як прибрати?
Подряпина - занадто дрібний дефект, щоб через нього перестилати всю підлогу.
Вирішити проблему можна самостійно, навіть без  спеціальних знань та навичок.
Основні різновиди підлогових плінтусів.
Плінтус виготовляється з різної сировини. Кожна з них заслуговує як на позитивні, так і на негативні відгуки. Отже, які бувають плінтуси для підлоги?
Viewed products list is empty
Comparable list is empty
Favorite list is empty
AlfaSystems GoPro GP261D21