Блог

Брудозахисні системи. Для чого потрібні?
Модульне брудозахисне покриття — здавалося б, звичайнісінький товар. Але це зовсім нетак. По достоїнствам таке покриття, безумовно, оминає простий килимок. Що ж у ньому особливого?
Вінілове покриття як кращий варіант для оздоблення стін.

Кварц-вініл універсальний матеріал. Він відмінно підходить не тільки як підлогове покриття, але і як альтернатива шпалерам.


Про паркетну дошку Barlinek.
Замість традиційного паркету покупці дедалі частіше зупиняють свій вибір на паркетній дошці Barlinek. Це підлогове покриття, яке має багато цікавих особливостей та переваг і здатне зробити будь-яке житло справжнім витвором мистецтва.
Як підібрати плінтус?
Власники житла зазвичай не приділяють достатньо уваги плінтусам для підлоги. На перший погляд, обрати плінтус, що може бути простіше. Але насправді, існує багато моментів та нюансів, які необхідно врахувати.
Подряпини на ламінаті. Як прибрати?
Подряпина - занадто дрібний дефект, щоб через нього перестилати всю підлогу.
Вирішити проблему можна самостійно, навіть без  спеціальних знань та навичок.
Основні різновиди підлогових плінтусів.
Плінтус виготовляється з різної сировини. Кожна з них заслуговує як на позитивні, так і на негативні відгуки. Отже, які бувають плінтуси для підлоги?
Балкон і лоджия. Яке покриття обрати?
Теплий і комфортний балкон — мрія багатьох власників квартир. При оформленні простору балкона дуже важливо правильно вибрати покриття для підлоги. Треба врахувати специфічні умови даного обʼєкту, щоб результат був виправданий і задовольнив ваші очікування.
Особливості дизайнерського  вінілового покриття Wineo
Якщо Вам необхідно підлогове покриття, яке виглядає чудово і при цьому не боїться ні бурхливих дитячих ігор, ні великого скупчення людей, ні вологи, вініл Wineo, це саме те, що вам необхідно.  
Що потрібно знати при виборі масивної дошки
Ви прийшли до вибору зробити підлоги з масивної дошки, це дуже практичне рішення, так як ці підлоги чудово прикрасять будь-яке приміщення, додадуть затишку і витонченості. Але щоб цього досягти, потрібно врахувати багато чинників при виборі покриття.
Список просмотренных товаров пуст
Список сравниваемых товаров пуст
Список избранного пуст
AlfaSystems GoPro GP261D21