Колекція Nature від Enviro Flooring розроблена для задоволення найвищих вимог забудовників проектів. Завдяки шару зносу товщиною 0,55 мм, ця підлога пропонує виняткову довговічність.
Колекція Nature створена для тривалого використання та витримує найскладніші умови, незалежно від того, чи це житлові, чи комерційні приміщення.
Колекція Nature випромінює неперевершену природну красу завдяки реалістичному вигляду дуба. Доступна в шести чудових кольорах, ця підлога пропонує цілу низку природних відтінків, які бездоганно поєднуються з будь-яким інтер'єром.
Від теплих, привабливих тонів до прохолодних, заспокійливих відтінків, колекція Nature привносить сільський шарм дуба у ваш дім чи офіс.
Колекція Nature відома не лише своєю красою та довговічністю, але й екологічними якостями. Це покриття для підлоги має престижну маркування A+ за викиди в повітря в приміщенні та не містить фталатів. Воно також має золотий сертифікат Eurofins за комфорт повітря в приміщенні, що сприяє здоровішому середовищу проживання.
| Виробник | ENVIRO |
|---|---|
| Країна | Нідерланди |
| Товщина | 2,5 мм |
| Довжина | 730 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Декор | дерево |
| Дизайн | англійська ялинка |
| Колір | бежевий |
| Фаска | мікро |
| Метод укладання | клейовий |
| Товщина захисного шару | 0,55 мм |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Гарантія | 15 років |
Залиште свої дані і наш консультант зв’яжеться з Вами найближчим часом
Схожі товари
Скинути пароль