Львів

Компанія "Паркетні ідеї"

Компанія «Паркетні Ідеї» пропонує комплексні рішення, що включає в себе вибір підлогового покриття, аудит основи для Вашої нової підлоги, професійну інсталяцію придбаного покриття з гарантійними зобов’язаннями та подальшим обслуговуванням покриттів.

Наша компанія пропонує широкий асортимент: паркетної дошки, масивної дошки, вінілових покриттів-SPC, ламінату, терасної дошки, лінолеуму та килимових покриттів, ми впевнені, що зможемо запропонувати оптимальний варіант згідно Вашого дизайн-проекту та бюджету, дотримуючись термінів доставки і виконання робіт. В нас тільки якісні європейські матеріали.

З 2007 року компанія «Паркетні Ідеї» займається продажем підлогових покриттів для побутових та комерційних приміщень, саме тому з впевненістю можемо сказати, що ми є спеціалістами у цій сфері діяльності і можемо дати відповідь на будь-яке Ваше питання з приводу підлогових покриттів.

Ми є офіційними постачальниками в Україну паркетної дошки від польського виробника Jawor Parkiet, паркетної дошки фінської ТМ "Karelia" та німецьких шліфувальних машин та абразивів Lägler.

Окрім класичних покриттів ми можемо запропонувати спеціальні покриття для спортивних та танцювальних залів, сценічні покриття, покриття для транспорту, паркет для ванних кімнат і басейнів, дерев’яний сайдінг для фасадів, а також ексклюзивні покриття для стін.

До кожного покриття Ви зможете підібрати плінтуси, перехідні планки, а також можна придбати хімію для укладання.

Сьогодні «Паркетні Ідеї» пропонують покриття для підлоги в спеціалізованих салонах у м. Харків та м. Львів, а також у інтернет-магазині.

Можемо надати професійну консультацію на будь-які практичні питання стосовно покриттів для підлоги та основ.

«Паркетні Ідеї» - Підлога без турбот!