Архитекторам и дизайнерам

З моменту заснування, компанія «Паркетні Ідеї» вивчає світові тенденції в розвитку покриттів для підлог, професійні думки архітекторів та дизайнерів та також уподобання клієнтів. 

      Ми постійно працюємо з асортиментом, тому в наших салонах ви зможете одними з перших в Україні дізнатися та побачити новинки сезонів.

     Основне завдання менеджера не просто продати покриття для підлоги, а, при плідній співпраці з архітектором чи дизайнером, запропонувати рішення включаючи покриття, що буде відповідати концепції проекту та сфері застосування та влаштує замовника ціною.  

     Також ми можемо вирішити питання нестандартного застосування покриттів для підлог та деревини у інтер’єрі та екстер’єрі, а саме: інсталяція будь-яких покриттів на стіни та стелю, виготовлення та укладання художнього паркету навіть за індивідуальними кресленнями, реставрація та тонування підлог, інсталяція декорів з лінолеуму та ковроліну, виготовлення терасних систем, та багато іншого. 

    У будь-якому випадку ви зможете задати менеджеру будь-яке питання стосовно стандартного та нестандартного використання покриттів для стін і пілог, щоб дізнатися професійну думку і знайти шляхи вирішення проблем.

     Компанія «Паркетні Ідеї» постійно влаштовує презентації для дизайнерів та архитекторів з представниками європейських виробництв, проводить конкурси та акції, та навіть читає лекції у спеціалізованих навчальних закладах. 

     Для зручності роботи наша компанія може запропонувати вам дизайнерські друковані каталоги для роботи, добірку файлів на флешці з текстурами підлогових покриттів длі візуалізацій у відмінній якості, а також мінізразки. 


Щоб отримати даний набір для роботи Ви можете:
- написати нам на електрону адресу info@parketideas.ua
- написати нам у чат на сайті, 
- відправити СМС на номер 063 566 98 98
 і кур’єр доставить вам всі матеріали у офіс у будь-яку точку України. 

Або Ви зможете отримати даний набір у будь-якому нашому салоні. 

Ми цінуємо чесні та довгострокові відносини з нашими партнерами. 

Viewed products list is empty
Comparable list is empty
Favorite list is empty
AlfaSystems GoPro GP261D21