Компания "Паркетні Ідеї"

компания Паркетные идеи

   Компанія «Паркетні Ідеї» пропонує не просто покриття для підлог, а комплексне рішення, що включає в себе вибір покриття, аудит основи для вашої нової підлоги, професійну інсталяцію придбаного покриття з гарантійними зобов’язаннями, подальше обслуговування покриттів для підлоги.

   Який би вибір ви не зробили – паркетну дошку, ламінат, масивну дошку, вінілові покриття або лінолеум та ковролін, ми впевнені, що зможемо запропонувати оптимальний варіант згідно вашого дизайн-проекту та бюджету, дотримуючись строків поставки і виконання робіт. Запропонувати ми зможем вам лише якісні європейські матеріали.


   З 2007 року «Паркетні Ідеї» займається покриттям для підлог, то ми з впевненістю можемо сказати, що ми є спеціалістами у цій сфері діяльності і можемо відповісти на будь-яке питання з приводу підлогових покриттів. 

  Також наша компанія є прямим постачальником покриттів для підлоги, аксесуарів та допоміжних матеріалів з Європи.

   Окрім класичних покриттів ми можемо запропонувати спеціальні покриття для спортивних та танцювальних залів, сценічні покриття, покриття для транспорту, паркет для ванних кімнат і басейнів, дерев’яний сайдінг для фасадів та терасну дошку, а також ексклюзивні покриття для стін.

   Сьогодні «Паркетні Ідеї» пропонують покриття для підлоги в спеціалізованих салонах у м. Харків, а також у інтернет-магазині. Ми не є класичним інтернет-магазином, тому можемо запропонувати вам не лише зразки всього нашого асортименту, а й відповісти на будь-які практичні питання стосовно покриттів для підлоги та основ.

   Ви можете зробити замовлення у нашому інтернет-магазині, але також ми чекаємо на Вас в наших салонах.

«Паркетні Ідеї» - підлоги «без турбот»!

Viewed products list is empty
Comparable list is empty
Favorite list is empty
AlfaSystems GoPro GP261D21