Львів

Партнерам

З моменту заснування, компанія «Паркетні Ідеї» вивчає світові тенденції в розвитку покриттів для підлог, професійні думки архітекторів та дизайнерів та також уподобання клієнтів.

Ми постійно оновлюємо асортимент, тому в наших салонах ви зможете одними з перших в Україні дізнатися та побачити новинки сезонів.

Основне завдання менеджера не просто продати покриття для підлоги, а при плідній співпраці з архітектором чи дизайнером запропонувати рішення включаючи покриття, що буде відповідати концепції проєкту і сфері застосування та влаштує замовника ціною.

Також ми можемо вирішити питання нестандартного застосування покриттів для підлог та деревини у інтер’єрі та екстер’єрі, а саме: інсталяція будь-яких покриттів на стіни та стелю, виготовлення та укладання художнього паркету навіть за індивідуальними кресленнями, реставрація та тонування підлог, інсталяція декорів з лінолеуму та ковроліну, виготовлення терасних систем, та багато іншого.

Компанія «Паркетні Ідеї» постійно влаштовує презентації для дизайнерів та архітекторів з представниками європейських виробництв, проводить конкурси та акції та навіть читає лекції у спеціалізованих навчальних закладах.

Для зручності роботи наша компанія може запропонувати вам дизайнерські друковані каталоги для роботи, доступ до текстур підлогових покриттів для візуалізацій у відмінній якості, а також мінізразки.

Щоб отримати даний набір для роботи Ви можете:
  • написати нам на електрону адресу office@parketideas.ua,
  • написати нам у чат на сайті,
  • відправити СМС на номер 063 566 98 98

Кур’єр доставить вам всі необхідні матеріали в офіс у будь-яку точку України або Ви зможете отримати даний набір у будь-якому нашому салоні.

Ми цінуємо довгострокові відносини з нашими партнерами.