Паркетна дошка Barlinek - випускається концерном Barlinek, що використовують у виробництві екологічно чисту деревину Європи з дотриманням всіх стандартів та індивідуальною технологією виробництва підлогових покриттів з натуральної деревини.
Ясен Saimaa Molti - це трисмугова паркетна дошка ,яка має не тільки високі естетичні якості, але також і високу міцність завдяки покриттю напівматовим лаком із підвищеною стійкістю до стирання. Деревина ясена ідеально підійде до будь-якого стилю інтер'єру. Дошка має невелику кількість сучків. Завдяки замковому типу зʼєднання підлогу можна укласти самостійно дотримуючися інструкції по монтажу. Можна укладати на теплу підлогу.
Розмір: 2200*207*14 мм. Однієї упаковки достатньо для укладання 3,18 м2.
Догляд за підлогою:
| Виробник | Barlinek |
|---|---|
| Країна | Польща |
| Товщина | 14 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Вид деревини | ясень |
| Вид покриття | лак |
| Дизайн | 3-смуговий |
| Селекція | Family |
| Фаска | без фаски |
| Метод укладання | замковий |
| Колір | коричневий |
| Гарантія побутова | 20 років |
Залиште свої дані і наш консультант зв’яжеться з Вами найближчим часом
Схожі товари
Скинути пароль