Паркетна дошка Jawor Design Experience Дуб Bianco - це двушарова паркетна дошка, нижній шар зроблений з вологостійкої фанери, верхній шар виготовлений з дубу, З'єднання T&G забезпечує легке укладання без щілин з повним приклеюванням до основи. Можливість укладання різноманітними декорами: ялинкою, квадратами та ін.
| Виробник | Jawor Parkiet |
|---|---|
| Країна | Польща |
| Товщина | 15 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Вид деревини | дуб |
| Вид покриття | олія |
| Дизайн | 1-смуговий |
| Селекція | Elegance |
| Фаска | 4-стороння |
| Метод укладання | клейовий |
| Колір | бежевий |
Залиште свої дані і наш консультант зв’яжеться з Вами найближчим часом
Схожі товари
Скинути пароль