Львів
Паркетна дошка Karelia Oak Helsinki Vanilla Matt 3S
Арт: 3791
New

Паркетна дошка Karelia Oak Helsinki Vanilla Matt 3S

Арт: 3791
Sale New
Special Price 1 985 грн /м2 Regular Price 2 205 грн /м2
Вкажіть необхідну площу покриття та параметри запасу:
м2
1 уп 3.41 м2
6 769 грн

Karelia – це фінська компанія з багаторічною історією виробництва високоякісних паркетних підлог як для громадських, так і для житлових приміщень. Паркетна дошка Karelia відрізняється міцністю, довговічністю і красою. Підлога представлена в двох варіантах: традиційна 1-смугова або 3-смугова паркетна дошка з твердих порід деревини. Має стабільну конструкцію, в основі сосна кращого сорту. Порівняно з іншими виробниками паркетної дошки планки Karelia склеєні з усіх боків, тому при перепадах температури або вологості восени та навесні не буде чути характерний хрускіт підлоги.

Паркетна дошка Karelia Oak Helsinki Vanilla  - це трисмугова паркетна дошка, покрита матовим лаком. Має теплий, світлий відтінок деревини. Колір з часом патинується. Допускається невелика кількість сучків та природних заболонів, які додають неповторності паркетній дошці. Колекція Dawn - це лінійка паркетної дошки, в якій превалюють сірі відтінки, що нагадує сутінки, що розвіюються в момент, коли сонце сходить над горизонтом відганяючи нічний морок. Непідвладна часу елегантність цих підлог завжди формуватиме баланс у вашому домі.

Розміри: 188 x 2266 x 13 мм Кратність: 3.4 м2

Догляд за підлогою:

  • заборонено монтаж у вологих місцях;
  • для більш тривалої служби паркету, потрібно використовувати захисні килимки під офісні крісла, підкладки під ніжки меблів;
  • запобігайте контакту з підлогою на високих підборах;
  • для догляду рекомендуємо використовувати суху щітку або пилосос та вологе прибирання зі спеціальним засобом для догляду за паркетом (можете придбати у нашому салоні).
More Information
Виробник Karelia
Країна Фінляндія
Товщина 13
Ширина 188
Вид деревини дуб
Дизайн 3-смуговий
Колір світло-коричневий
Фаска без фаски
Метод укладання замковий
Вид покриття матовий лак
Отримати консультацію

Залиште свої дані і наш консультант зв’яжеться з Вами найближчим часом

Схожі товари