Паркетна дошка Barlinek - випускається концерном Barlinek, що використовують у виробництві екологічно чисту деревину Європи з дотриманням всіх стандартів та індивідуальною технологією виробництва підлогових покриттів з натуральної деревини.
Дуб Pudding Molti - це односмугова паркетна дошка витонченого кремового кольору зі вкрапленнями білого. Елегантності і витонченості додає їй акуратно оброблена чотирьохстороння фаска. При виготовленні паркетної дошки Barlinek використовують тільки якісну породу деревини, що дозволяє створити неповторний інтер'єр у Вашій оселі. Структуру деревини підкреслено білим брашуванням і доповнено матовим лаковуванням. Завдяки замковому типу зʼєднання підлогу можна укласти самостійно дотримуючися інструкції по монтажу. Можна укладати на теплу підлогу.
Розмір: 2200*180*14 мм. Однієї упаковки достатньо для укладання 2,77 м2.
Догляд за підлогою:
| Виробник | Barlinek |
|---|---|
| Країна | Польща |
| Товщина | 14 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Вид деревини | дуб |
| Вид покриття | лак |
| Дизайн | 1-смуговий |
| Селекція | Family |
| Фаска | 4-стороння |
| Метод укладання | замковий |
| Колір | бежевий |
| Гарантія побутова | 25 років |
Залиште свої дані і наш консультант зв’яжеться з Вами найближчим часом
Схожі товари
Скинути пароль