Паркетна дошка Barlinek - випускається концерном Barlinek, що використовують у виробництві екологічно чисту деревину Європи з дотриманням всіх стандартів та індивідуальною технологією виробництва підлогових покриттів з натуральної деревини.
Дуб Sense Senses — односмугова паркетна дошка унікального світло-коричневого кольору з легким попелястим під тоном. Дошки оброблені брашуванням та покриті натуральною олією. Паркетна дошка Дуб Sense ідеально поєднується з промисловими елементами, переробленим деревом, корком та чорними акцентами на стінах. Така комбінація створить унікальний інтер'єр у Вашій оселі. При виготовленні паркетної дошки Barlinek використовують тільки якісну породу деревини. Дошка має велику кількість сучків та заболонів. Також деревина під дією ультрафіолетових променів може змінювати свій початковий колір. Завдяки замковому типу зʼєднання підлогу можна укласти самостійно дотримуючися інструкції по монтажу. Можна укладати на теплу підлогу.
Розмір: 2200*207*14 мм. Однієї упаковки достатньо для укладання 3,18 м2.
Догляд за підлогою:
| Виробник | Barlinek |
|---|---|
| Країна | Польща |
| Товщина | 14 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Вид деревини | дуб |
| Вид покриття | олія |
| Дизайн | 1-смуговий |
| Селекція | Country |
| Фаска | 2-стороння |
| Метод укладання | замковий |
| Колір | сіро-коричневий |
| Гарантія побутова | 30 років |
Залиште свої дані і наш консультант зв’яжеться з Вами найближчим часом
Схожі товари
Скинути пароль