Паркетна дошка Barlinek - випускається концерном Barlinek, що використовують у виробництві екологічно чисту деревину Європи з дотриманням всіх стандартів та індивідуальною технологією виробництва підлогових покриттів з натуральної деревини.
Ясен Coffee Molti — це трисмугова паркетна дошка темно-коричневого забарвлення. Покрита напівматовим лаком. Деревина ясена завдяки своїй природній міцності та стійкості гарантує найвищу якість підлоги та ідеально підійде до будь-якого стилю інтер'єру. Дошка має невелику кількість сучків. Характерний колір деревини ідеально поєднується зі світлими меблями. Завдяки замковому типу зʼєднання підлогу можна укласти самостійно дотримуючися інструкції по монтажу. Можна укладати на теплу підлогу.
Розмір: 2200*207*14 мм. Однієї упаковки достатньо для укладання 3,18 м2.
Догляд за підлогою:
| Виробник | Barlinek |
|---|---|
| Країна | Польща |
| Товщина | 14 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 207 мм |
| Вид деревини | ясень |
| Вид покриття | лак |
| Дизайн | 3-смуговий |
| Селекція | Family |
| Фаска | без фаски |
| Метод укладання | замковий |
| Колір | темно-коричневий |
| Гарантія побутова | 20 років |
Залиште свої дані і наш консультант зв’яжеться з Вами найближчим часом
Схожі товари
Скинути пароль