Львів
Паркетна дошка Karelia Oak Natural Mat Move 5G
Арт: 3793
New

Паркетна дошка Karelia Oak Natural Mat Move 5G

Арт: 3793
New
4 145 грн /м2
Вкажіть необхідну площу покриття та параметри запасу:
м2
1 уп 2.2 м2
9 119 грн

Karelia – це фінська компанія з багаторічною історією виробництва високоякісних паркетних підлог як для громадських, так і для житлових приміщень. Паркетна дошка Karelia відрізняється міцністю, довговічністю і красою. Підлога представлена в двох варіантах: традиційна 1-смугова або 3-смугова паркетна дошка з твердих порід деревини. Має стабільну конструкцію, в основі сосна кращого сорту. Порівняно з іншими виробниками паркетної дошки планки Karelia склеєні з усіх боків, тому при перепадах температури або вологості восени та навесні не буде чути характерний хрускіт підлоги.

Паркетна дошка Karelia Oak Natural - це односмугова паркетна дошка, покрита матовим лаком. Має коричневий, світлий відтінок деревини. Колір з часом патинується. Допускається невелика кількість сучків та природних заболонів, які додають неповторності паркетній дошці. Якщо Ви шукаєте баланс у своєму домі, придивіться до колекції Libra. Вона містить ряд підлог з натурального дуба, які створять затишну та теплу атмосферу у будь-якому приміщені. Непідвладна часу елегантність цих підлог завжди формуватиме баланс у вашому домі.

Розміри: 138 x 2000 x 14 мм. Кратність: 2,2 м2

Догляд за підлогою:

  • заборонено монтаж у вологих місцях;
  • для більш тривалої служби паркету, потрібно використовувати захисні килимки під офісні крісла, підкладки під ніжки меблів;
  • запобігайте контакту з підлогою на високих підборах;
  • для догляду рекомендуємо використовувати суху щітку або пилосос та вологе прибирання зі спеціальним засобом для догляду за паркетом (можете придбати у нашому салоні).
More Information
Виробник Karelia
Країна Фінляндія
Товщина 14
Ширина 138
Вид деревини дуб
Дизайн 1-смуговий
Колір коричневий
Фаска без фаски
Метод укладання замковий
Вид покриття матовий лак
Отримати консультацію

Залиште свої дані і наш консультант зв’яжеться з Вами найближчим часом

Схожі товари